אבחון וטיפול בתדרים

מכשיר התדרים הינו פיתוח חדשני בטכנולוגיית WEBWELLNESS שנועד לטפל במגוון רחב של מצבים רפואיים אקוטיים וכרוניים.

המכשיר מייצר שדה  ממוקד אשר משפיע על תאי הגוף וממריץ אותם לחזור לתפקוד תקין ומאוזן.

מכשיר התדרים איתו אנו עובדים מהפכני ומבוסס על הוכחות מדעיות ההולכות ומצטברות בנוגע להשפעת תדרים שונים על הגוף במקרים רפואיים שונים.

על מה מבוססת רפואת התדרים?

על פי הערכות מדעיות, גוף האדם מורכב מטריליוני תאים, ובריאותו תלויה באספקה שוטפת של חומרים אל התאים ובניקוי פסולת ועודפים מהם. נמצא כי הפרעות במערכת המטבולית ובמערכת מחזור הדם בגוף עלולות לגרום לשורה ארוכה של מחלות ובעיות בריאותיות או להחמירן.

מרבית המחקרים מצביעים על כך שממברנת התא היא זו המושפעת באופן הברור ביותר מתדרים. למעשה, התדרים משפיעים על התעלות המכניסות חומרים ומוציאות אותם אל המרחב הבין- תאי.

כל תא בגוף יודע את תפקידו הייחודי במארג התאים הכולל, כך שתאי הגוף פועלים יחדיו לקיום האורגניזם כולו. תיאום זה דורש מערכת תקשורת בתוך כל תא ותא ובין כל התאים.

התדרים מנוצלים כיום ע"י הרפואה המודרנית בהרבה טכנולוגיות, דוגמת ה-MRI (דימות באמצעות תהודה מגנטית). רפואת התדרים הולכת ותופסת מקום כרפואה של המאה ה-21 הכוללת חכמה וטכנולוגיה מערבית, בשילוב עם ידע מתחומים שונים ברפואה אלטרנטיבית.

גישה הוליסטית

הרפואה הסינית ורפואת הצמחים, שהוכיחו את יעילותן זה מאות ואלפי שנים, מתבססות על התייחסות לגוף חי כמערכת אנרגטית, מורכבת ואינטליגנטית בכל קנה מידה, מחלקיקי התא הקטנים ועד לאורגניזם השלם.

לחשיבותה של התייחסות זו אל גוף האדם הולכות ומצטברות הוכחות מדעיות ברורות. הבנה מעמיקה של תהליכי חיים בסיסיים, איזון אנרגטי ובריאות גופנית ונפשית ארוכות טווח, קשורים בין היתר בהתייחסות אל גוף האדם כמערכת אנרגטית הכוללת מערך ביו- חשמלי.

עקרון פעולת התדרים

מבט מעמיק יותר על תופעת התדרים מראה את "המפתח" הנסתר לתהליכי הבריאות בגוף בפרט ובחיים שלנו בכלל. למעשה, לכל הנסיבות והתנאים היוצרים את חווית החיים האישית שלנו, יש קשר עמוק עם תדרים.

תדרים נראים בעיני אנשים רבים כמשהו מחוץ להישג הבנתם, אך במציאות זוהי תופעה פשוטה שלעיתים מוצגת בצורה מסובכת.

הכלל הראשון הוא שלכל דבר ביקום, בין אם הוא קטן מאד או גדול מאד, יש תדר. לפיכך לכל אטום יש תדר, בין אם מדובר באטום של גרגר חול, חתיכת מתכת, עלה של פרח, בעל חיים או איבר בגופנו. גם אור ושדות אלקטרומגנטיים נוצרים על ידי תהודה ברמת האטום.

אנו מרגישים תופעות של תדרים בעיקר על ידי חוש השמיעה אך גם על ידי חוש המישוש, למשל: גרירה של כסא בצד אחד של הבית, תגרום לרעידה של האגרטל בחלק אחר בבית.

כלל נוסף בחוק התדרים מדבר על כך שכל אנרגיה הרוטטת בתדר מסוים, מאפשרת רק לאנרגיה אחרת שנמצאת איתה ביחסים הרמוניים לרטוט יחד איתה וליצור תוצאות פיזיות מוחשיות.

מה לבריאות הגוף ולחוק התדרים?  

אנו חשופים לתדרים כלליים בחיי היום יום שלנו, בין אם ממקורות אנושיים, כגון קווי מתח ותחנות כח, ובין אם ממקורות טבעיים כגון פעילות סולרית ושדות מגנטיים של כדור הארץ.

בניגוד לשדות כלליים אלו, טיפול אלקטרומגנטי משתמש בתדרים מבוקרים, בעוצמה נמוכה הנחשפים לאזור מסוים בגוף בצורה ממוקדת. כל חומר מורכב מהרבה מאד תנועה של חלקיקים קטנים הקובעים בסופו דבר את הצורה, את המבנה ואת התדר שלו. אנו משתמשים היום בהבנה הזו על מנת לטפל במחלות שונות.

השימוש בתדרים יכול לחזק את החלק הבריא של הגוף וללמד אותו מחדש מהו חוסן, מהי יכולת עמידות ולמעשה מהי בריאות.

איזון: הטיפול בתדרים עובד למעשה עם חלק עמוק מאד בתוך הגוף , והוא גורם לבריאות ע"י השפעה מאזנת ברמת התאים השונים בגוף.

ניקוי: תדרים מסוימים מסייעים לנקות את הגוף מהשפעות חיצוניות המפריעות להרמוניה הטבעית שלו, ביניהם: טפילים, מתכות וזיהומים שונים. הניקוי מתבצע הן ע"י תקיפה ישירה של טפילים אלו והן ע"י חיזוק המערכות והאיברים האחראיים על ניקוי הגוף מרעלים, כגון הכבד, הכליות ומערכת החיסון.

חיזוק:  "תדרים בריאים" הישר אל מערכת הגוף הזקוקה לטיפול. פעולה זו מתבצעת ע"י יצירת תדרים המהדהדים (יוצרים רזוננס) עם הרקמה הפגועה ומעודדים את החלק הבריא שבה להתחזק.

במה מטפל המכשיר תדרים?

כיום כבר ידוע ומוכח כי חשיפה לתדרים בעוצמה נמוכה עשויה לעורר תהליכי ריפוי במגוון מצבים ומחלות פיזיות, רגשיות ונפשיות.

כאבים אורתופדיים,הפרעות מטאבוליות,דלקות,דיכאון, הפרעות חרדה בעיות שינה והפרעות במצב הרוח. הטיפול משפיע לטובה על רמות הקורטיזול וסורוטונין בגוף, הורמונים בעלי קשר הדוק להפרעות אלו,

התאמת התדרים במכשיר נעשית בקליניקה ע"י אבחון במכשיר ה WEBWELLNESS המתקדם.

יתרונות משמעותיים נוספים:

 במקרים רבים הטיפול הוכיח יעילות גבוהה בהרבה מתרופות אנטי דיכאוניות וכן הטיפול נטול סיכונים או תופעות לוואי.

יתרונות המכשיר:

  • טיפול לא חודרני, מתאים לכל, כולל ילדים וקשישים.
  • נוחה וידידותית לשימוש בבית, בעבודה, בהליכה, (לאחר הטענת טיפול ע"י המטפל בקליניקה)
  • נייד וקומפקטי, פועל ע"י סוללות, ללא צורך בחיבור למחשב.
  • ללא אלקטרודות וללא מדבקות.
  • המכשיר נכבה אוטומטית בסיום הטיפול- מושלם לטיפול גם בזמן השינה.
  • תוצאות מוכחות, החל מהקלה, דרך הפסקת הסימפטומים וכלה בריפוי

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם