טיפול בכאבי צוואר

כאבי צוואר

טיפול בכאבי צוואר  נקודתיים או כרוניים – מרפאת מעיינות – טיפול מתקדם בכאב.

הצוואר שלנו, מחבר בין הראש לכתפיים ובעל חשיבות גבוהה לתנועתיות, לתפקוד מלא של כל פלג הגוף העליון שלנו ובמקרים מסוימים, בעיות צוואר יכולות להקרין גם לכאבי ראש וכתפיים.

אבחון נכון ומהיר של בעיה בצוואר וטיפול מקצועי ממוקד ונכון, יכולים למנוע סיבוכים עתידיים, לחסוך לנו כאבים ועוגמת נפש ובעיקר, להחזיר לנו את התפקוד המלא שלנו.

כאבי צוואר

טיפול בכאבי צוואר באמצעות מכשור מתקדם

במרפאת מעיינות, אנו מציעים לקהל הרחב טיפול במגוון בעיות צוואר מסיבות שונות הנגרמות מגורמים שונים, באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ובאמצעות המכשור המתקדם ביותר, לטיפול ולמניעת כאב.

  • טיפול בגלי הלם – טיפול בגלי הלם, הינו טיפול ממוקד לנקודה ספציפית אשר אובחנה כנקודה המשדרת כאב בעקבות בעיה בשריר, דלקת או מסיבות שונות אחרות. במהלך הטיפול, מכוונים לאזור הפגוע בצוואר שאותר בתהליך האבחון ובאמצעות גלי ההלם, ממוססים את מקור הכאב ומזרזים את ההחלמה הטבעית של תאי הגוף שלנו
  • טיפול אלקטרו מגנטי – במסגרת הטיפול ובשימוש בפולסים אלקטרומגנטיים אנו משפיעים על התאים ועל השדות האלקטרומגנטיים סביב התא. הטיפול מחזיר את האיזון לסביבה הכאובה והפגועה ובכך, מסייע לה להאיץ את ההחלמה ולנו, לחזור לשגרת החיים שלנו. הטיפול באלקטרומגנטים, מצריך סדרה של טיפולים בכדי שיהיה אפקטיבי ולכן, חשוב להקפיד ולהתמיד על כמות הטיפולים המומלצת בתהליך האבחון ובניית תכנית הטיפולים שלכם

כלל המכשור בו אנו משתמשים בתהליכי האבחון והטיפול, הינו מכשור מקצועי העומד בכל התקנים של משרד הבריאות והוכח כיעיל לבטוח לשימוש. הטיפול מבוצע על ידי אנשי מקצועי מתמחים בתחומם ובליווי מלא ואישי של המרפאה, לאורך כל שלבי הטיפול. חשוב לנו שתדעו שאתם לא לבד, אנחנו אתכם לאורך כל הדרך עד להחלמתכם המלאה.

ממשיכים לשמור על הצוואר שלכם

בנוסף לטיפול הנקודתי בכאב ובגורם הכאב, אנו מציעים לאחר סיום הטיפול, סגרת טיפולי שימור אשר מטרתם היא למנוע חזרה של הכאב ושמירה על בריאותך התקינה. כמובן שאין צורך בהחלטה  על טיפולי ההמשך מראש. אנו ממליצים על התחלת הטיפול, הרגשת השיפור ולאחר מכן, החלטה על טיפולי שימור ועל תדירותם בצמוד לליווי הצוות המקצועי שלנו.

.

השאירו פרטים ונצור עמכם קשר בהקדם